Meble art deco od Kudelskich.

Meble art deco na pokolenia

Meble Art Deco  Kudelski- rodzinna firma z tradycjami w dziedzinie stolarstwa artystycznego, zajmująca się stylowymi meblami od 1905 roku,a od 1917 specjalizująca się w meblach art deco. Powojenna historia stolarni Kudelskich wiąże się z tworzeniem mebli najwyższej klasy na specjalne zamówienie, realizując unikalne projekty.

Nasza filozofia

Aktualna filozofia firmy opiera się na prezentacji,tworzeniu kolekcji dzieł sztuki użytkowej o najwyższej rynkowej wartości. Sprzedawane unikalne przedmioty posiadają funkcje użytkowe, wysoką wartość artystyczną,inwestycyjną. Nasze meble  z pewnością zachwycą i usatysfakcjonują estetów oraz koneserów sztuki.

Założenia prekursorów stylu art deco

Meble art deco zdefiniowane został w świecie jako meble bogactwa, luksusu, odwagi i nowoczesności, a w naszym kraju także jako meble odrodzonej Polski. Pierwotne założenia prekursorów co do realnych odbiorców stylu art deco przetrwały i tak jak w latach 20 i 30 meble art deco były w posiadaniu wysoko sytuowanych grup społecznych, dziś mogą pozwolić sobie na autentyczne meble art deco także osoby inwestujące w dzieła sztuki i ceniące wysoką estetykę.

Wartość autentycznego mebla art deco

Kupując autentyczny meble art deco, kupujemy dzieło sztuki użytkowej. Wartość mebli art deco  co roku rośnie i podyktowana jest ich znikomą obecnością na rynku sztuki. Art deco meble są symbolem „bogactwa”, luksusu i nowoczesności. Inwestując w meble art deco wchodzisz w posiadanie wartościowego zachwycającego przedmiotu codziennego użytku, doświadczając wszystkich bezcennych atrybutów oraz symboli fenomenu lat dwudziestych i trzydziestych XX wieku.

meble art deco

Komplet mebli art deco do pokoju jadalnego wybitnej klasy, wykonany w dwudziestoleciu międzywojennym na zamówienie właściciela Fabryki.