Skup Obrazów Kraków.

Witamy na stronie Kudelski-Dzieła Sztuki i Antyki zajmującej się skupem-sprzedażą obrazów awangardowych,abstrakcyjnych, unikalnych, a także niszowych w rozumieniu artystycznym. Skup obrazów prowadzimy w oparciu o nasze preferencje i estetykę. Przesyłana przez Państwa oferta bardzo dobrze, kiedy będzie zawierała dobrej jakości fotografie obrazu i oczekiwaną cenę.

Skup obrazów lat 20,30, polskiego malarstwa powojennego, skup dzieł sztuki i antyków. Tworzenie kolekcji składających ze staranie wyselekcjonowanych prac najwybitniejszych polskich i zagranicznych artystów. Wyszukiwanie obrazu o określonej tematyce i datowaniu do istniejącej kolekcji.

Skup obrazów uznanych polskich artystów

  • Młoda Polska
  • Dwudziestolecie Międzywojenne
  • Awangarda
  • Grupa Krakowska

Jeżeli zależy Ci na tym aby otrzymać możliwie najwyższą cenę rynkową za obraz, zaufaj nam i skontaktuj się z Kudelski-Dzieła Sztuki i Antyki. Wybierz do sprzedaży swojego dzieła sztuki jedną z najbardziej uznanych firm o wielopokoleniowej tradycji w sprzedaży dział sztuki i antyków.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, e-mail lub prezentowania osobiście posiadanego malarstwa międzywojennego(Stanisław Ignacy Witkiewicz, Zofia Stryjeńska, powojennego (Wojciech Fangor, Tadeusz Kantor, Tadeusz Brzozowski, Kazimierz Mikulski, Jerzy Nowosielski, Jerzy Skarżyński, Mieczysław Porębski, Maria Jarema, Jerzy Tchórzewski, Jonasz Stern, Teresa Rudowicz, Jadwiga Maziarska, Ryszard Winiarski, Erny Rosenstein) sygnowanych mebli, sztuki użytkowej XX wieku na adres kudelski@mail.com . Do oferty warto dołączyć zdjęcia, wymiary oferowanych przedmiotów, co będzie podstawą oceny autentyczności i rynkowej wartości. Najbardziej interesują nas dzieła sztuki obecnie nie publikowane i takie które do chwili obecnej nie pojawiły się w sprzedaży aukcyjnej. W przypadku zainteresowania przedstawimy ofertę kupna obrazu lub przyjmiemy przedmiot w komis.

Nazwiska artystów w kręgu naszego zainteresowania:

Henryk Siemiradzki

Józef Chełmoński

Aleksandra Gierymski

Julian Fałat

Stanisław Wyspiański

Stanisław Ignacy Witkiewicz

Kazimierz Sichulski

Tymon Niesiołowski

Tamara Łempicka

Jacek Malczewski

Rafał Malczewski

Tadeusz Makowski

Zofia Stryjeńska

Tadeusz Gronowski

Eugeniusz Zak

Andrzej Wróblewski

Wojciech Fangor

Tadeusz Kantor

Maria Jarema

Tadeusz Brzozowski

Jadwiga Maziarska

Kazimierz Mikulski

Eugeniusz Markowski

Ryszard Winiarski

Mieczysław Porębski

Jerzy Tchórzewski

Władysław Filipiak

Czesław Rzepiński

Rajmund Ziemski

Tadeusz Dominik

Jacek Sempoliński

Zdzisław Beksiński

Henryk Stażewski

Władysław Strzemiński

Andrzej Nowacki

 

Skup obrazów w Krakowie

Skup-Sprzedaż obrazów w Krakowie.