Obrazy

KUDELSKI-Dzieła Sztuki i Antyki skupuje europejskie obrazy z XVIII/XIX w, młodej polski,dwudziestolecia międzywojennego, polską awangardę powojenną-Grupa Krakowska, najwybitniejsze dzieła sztuki. Zgłaszane do sprzedaży prace otrzymają wstępną wycenę rynkową. W razie naszego zainteresowania obrazem, zostanie przedstawiona dogodna forma sprzedaży obiektu, tzn. bezpośredniego zakupu , pośrednictwa czy komisu.

 

W kręgu największego zainteresowania są obrazy artystów, których dzieła sztuki dotąd nie znalazły się w sprzedaży aukcyjnej. Pozytywnie możemy ocenić także prace nie publikowane w mediach społecznościowych. Nasze uznanie wzbudza znajomość historii obrazu, a szczególnie jego udokumentowane pochodzenie. Posiadasz prace wybitnego artysty, która przekazywana jest z pokolenia na pokolenie w twojej rodzinie? Wybierz osoby rozumiejące te wartości i bez ryzyka podejmij współprace z jedną z najstarszych polskich marek. W czwartym pokoleniu  związanym z historią i obrotem dziełami sztuki.

Zapraszamy do współpracy i korzystania z wszystkich możliwych sposobów kontaktu.

 

Tworzymy kolekcje  polskiego i europejskiego malarstwa XVIII, XIX i XX wieku, nasze zainteresowanie skupia się przede wszystkim  na malarstwie dwudziestolecia międzywojennego i polskiej awangardzie powojennej. Wyszykujemy na zamówienie obrazy wybranych autorów w celu uzupełnienia kolekcji istniejących.Posiadasz obraz i chciałbyś go sprzedać w formie poza aukcyjnej. Zapraszamy do współpracy z rodzinną firmą z tradycjami od 1905 roku.

Zobacz także jak sprzedać dzieło sztuki , w następstwie pozytywnej ekspertyzy informujemy jaką kwotę możemy zapłacić za obraz. W sytuacji wyższych oczekiwań możemy przyjąć pracę do sprzedaży w uzgodnionej formie.

obrazy

Zygmunt Wierciak,1909.

 

obrazy

Beata Sarapata/Żródła/34x24cm/

 

Jerzy Lelito/olej na płótnie/100×70 cm.

 

Serafin Władysław/ ur.1905-1988, dyplom ASP 1932 Kraków / technika olej płótno/ kościół św Wojciecha w Krakowie.

Serafin Władysław/ ur.1905-1988, dyplom ASP 1932 Kraków / technika olej płótno/Brama Floriańska.

 

obrazy

Skup-Sprzedaż obrazów w Krakowie.